Powered by Smartsupp

Vícejazyčné stránky pro Vaše ubytování

Našim cílem je, aby internetové prezentace pro Vaše ubytování mělo vše, co by Vaši klienti mohli využít, což jazykové mutace www stránek určitě jsou. Při registraci si vybíráte Váš primární jazyk, ve kterém se budou zobrazovat Vaše internetové stránky, včetně zasílaných potvrzovacích emailů a vystavených PDF dokumentů.

Jak aktivovat další jazyky a udělat své internetové stránky multi-jazyčné?

Nic na tom není,… po tom co si v administraci přepíšete všechny texty, si v Nastavení vyberete sekci Jazykové mutace a nainstalujete si další jazykovou mutaci pro své stránky. Po instalaci další jazykové mutace se Vám automaticky vygeneruje základní struktura obsahu internetových stránek – vytvoří se podstránky pro tuto jazykovou mutaci, vytvoří se e-mailové šablony v tomto jazyce + řada dalších nastavení, aby bylo pro klienta vše nachystáno.

Co zkontrolovat po instalaci dalšího jazyku?

Základem ve vždy obsah internetové prezentace. Musíte si přepsat texty u podstránek Vaší internetové prezentace, upravit texty v jazykové mutaci u pokojů (případně u kategorií pokojů), zkontrolovat a nachystat textový obsah pro výlety v okolí. Po přepsání všech textů pro danou jazykovou mutaci doporučujeme vše projít přímo z pohledu klienta na internetových stránkách, včetně vytvoření rezervace přes on-line formulář.

Pokud provedete vše jak máte, otevřete své služby více lidem, díky čemuž získáte další rezervace ubytování.

Vyzkoušejte zdarma

Náš rezervační systém již využívá

Firmy a penziony, které využívají náš systém pro správu ubytování

Funkce rezervačního systému Batia

Co všechno bude umět Váš rezervační systém a internetové stránky?

...jeden dokonalý systém pro Vaše ubytování...

Betria web system