Powered by Smartsupp

Moderní webové stránky pro Váš hotel nebo penzion

Při spuštění testovací verze publikačního a rezervačního systému Batia dojde k vytvoření základních internetových stránek pro Vaše ubytování. Tuto základní verzi stránek máte částečně naplněnu ilustračním obsahem, aby jste měli představu co a jak nastavit.V administraci budete moci upravit nejen obsah, ale také vzhled takto vytvořených www stránek pomocí editoru šablon internetových stránek.

Responzivita internetových stránek

Vytvořené internetové stránky pro Vaše ubytování jsou postaveny na responzivním layeru s využitím Bootstrapu, takže budete mít zajištěno, aby se stránky Vašeho hotelu nebo penzionu zobrazili hezky jak na počítači, tak na mobilu nebo tabletu.

Obsah internetových stránek

Obsah vstupní stránky i všech následných podstránek, detailů pokojů nebo detailů výletů je tvořen na základě Vámi definované jednoduché struktury. Ve své struktuře určíte pořadí jednotlivých bloků jako je Nadpis, Textové informace nebo nebo některé z automatických widgetů. Automatické Widgety jsou jednoduché předefinované bloky obsahu - například blok se sociálními sítěmi, tlačítko pro online rezervaci, blok s piktogramy ubytování, přehled pokojů nebo výletů, atd.

Grafická podoba stránek

V editoru vzhledu grafických šablon si můžete vybrat z řady vytvořených grafických šablon nebo si vytvořit vlastní podobu Vaší internetové prezentace a to s dětskou jednoduchostí.

Vícejazyčné internetové stránky

Vzhledem k tomu, že ubytovaní hosté bývají také ze zahraničí, tak oceníte možnost zpřístupnit Vaše internetové stránky i v jiné jazykové mutaci.

SEO

Při editaci jednotlivých podstránek máte možnost nastavit všechny potřebné údaje pro SEO, jako je tag TITLE a DESCRIPTION, které mají zásadní vliv na pozici v internetových vyhledávačích jako je google. Celá struktura stránek je vyladěna, pro bezproblémové procházení internetovými roboty a také optimalizována pro maximální podporu SEO. Při editaci se Vám automaticky generují nutné věci které zajistí, aby všechny Vaše podstránky byly zařazeny do indexu internetových vyhledávačů.

Rezervační formulář na stránkách

Nedílnou součástí internetových stránek je přehledný online rezervační formulář, kde oproti konkurenci nejen, že ohlídáme dostupnost daných pokojů v zadaném termínu, ale klientu systém nabídne i možné příplatky (například večeře za příplatek, extra parkovací místa) a možnost definovat přistýlky, s tím že se mu vždy dopočítá cena, kterou uhradí. Díky možnosti aktivace cizích měn může klient zobrazit ceny v měně která mu vyhovuje.

Statistiky a měření konverzí

Do kódu internetových stránek jsou implementovány skripty pro měření návštěvnosti a měření konverze úspěšnosti reklamních kampaní. Takto získáte přehled o tom jak jsou Vaše stránky navštěvované, jaký je poměr mezi návštěvami a dokončenými rezervacemi a pro ty co inzerují například na googlu, facebooku nebo na jiných internetových platformách lze detekovat i návštěvnost a počet dokončených rezervací přes tyto reklamní kanály.

Vyzkoušejte zdarma

Náš rezervační systém již využívá

Firmy a penziony, které využívají náš systém pro správu ubytování

Funkce rezervačního systému Batia

Co všechno bude umět Váš rezervační systém a internetové stránky?

...jeden dokonalý systém pro Vaše ubytování...

Betria web system