Powered by Smartsupp

Dokonalé e-mailové šablony pro rezervace a zasílané dokumenty

Prostřednictvím našeho systému Batia budou Vašim klientům automaticky, případně ručně zasílány e-mailové zprávy. Automaticky jde především o potvrzení online rezervace ubytování, případně výzva k platbě – zálohová faktura (pokud máte v administraci tuto volnu nastavenou). Ručně poté můžete v administraci rozesílat tyto emaily jak je Vám libo. Zasílané e-maily mohou být v různých jazycích a v různých měnách – zaleží zda máte aktivované další měny a jazykové mutace.

Vzhled e-mailových šablon

Určitě budete chtít mít vlastní emailovou šablonu, nicméně pro ukázku naleznete v administraci předdefinované e-mailové šablony a můžete si je na čtyři kliknutí nastavit, aby jste viděli možnosti nastavení. Každá e-mailová šablona je „rozsekána“ na několik obsahových částí, případně samostatných prvků. U většiny těchto prvku provádíte rozdílná nastavení jako je barva pozadí, barva a velikost textů, nastavení zobrazení buněk tabulky, typ písma atd. V editoru vzhledu e-mailových šablon si můžete také nastavit vlastní logo v podobě obrázku jak v záhlaví e-mailu tak v jeho patičce. Řada z Vás určitě ocení i možnost zobrazení ikonek sociálních sítí přímo v zasílaném e-mailu. Celé nastavení vzhledu e-mailových šablon je vytvořeno přehledně a to tak, že si zvolíte určitou část e-mailové šablony nebo jejího prvku a následně upravíte podporovaná nastavení.

Struktura obsahu emailových šablon

Struktura obsahu jednotlivých emailových šablon je dána druhem zasílaného e-mailu a obsahuje vždy vše co má daný e-mail obsahovat (díky předdefinované struktuře nemusíte řešit, případnou jazykovou mutaci e-mailu).

Vyzkoušejte zdarma

Náš rezervační systém již využívá

Firmy a penziony, které využívají náš systém pro správu ubytování

Funkce rezervačního systému Batia

Co všechno bude umět Váš rezervační systém a internetové stránky?

...jeden dokonalý systém pro Vaše ubytování...

Betria web system