Powered by Smartsupp

Batia - rezervační systém pro hotely a penziony

Cílem každého rezervačního systému pro ubytování je evidence a dostupnosti pokojů nebo apartmánů pro daný termín. U našeho rezervačního systému tomu není jinak a od ostatních se zásadně liší v přímém propojení na internetovou prezentaci neboť Batia obsahuje jak rezervační tak také publikační systém.

Vkládání rezervací do systému Batia

  1. Online rezervací - klientem přímo na Vašich stránkách. Výhodou je, že díky kompletnímu propojení celého systému Batia získá návštěvník nejen informaci, které pokoje jsou dostupné a za jakou cenu, ale vidí i kompletní nabídku možných příplatků a to v měně, kterou požaduje (pokud máte aktivovány další měny) s možností zobrazit veškeré informace v jazyku kterému rozumí (opět pokud máte aktivovány další jazyky). Po dokončení rezervace klientu přichází e-mail, jehož podobu si můžete nastavit v editoru e-mailových šablon včetně DPF dokumentu s objednávkou opět v jazyce a měně klienta – pokud máte nastavenu možnost automatických záloh za ubytování přepošle se DPF dokument i se zálohovou fakturou. Podobu těchto PDF dokumentů si opět můžete v administraci.
  2. Založení rezervace v administraci – administrátoři mohou zakládat rezervace přímo v administračním prostředí se všemi nutnými náležitostmi a s možností zaslání nutných emailů klientům.
  3. Propojením – synchronizací - kalendářů z online prodejcem. Rezervační systém Batia podporuje propojení kalendářů obsazenosti pokojů pomocí standardu iCalendar (standard pro výměnu kalendářových dat - známí pod zkratkou iCal). Takto můžete propojit rezervační systém Batia například s Booking.com nebo AirBnb.com.

Obsluha rezervačního systému Batia

Kompletní obsluhu provádíte v Administraci, která je dostupná na veřejné internetové adrese s využitím maximálního zabezpečení systému – díky tomu budete mít přehled kdykoli a odkudkoli. Administrační rozhraní nabízí několik výpisů pro maximální přehled ubytovaných hostů.

Podpora více měn

Při spouštění testovací verze rezervačního systému Batia určujete základní měnu, ve které budete evidovat své ceníky pokojů a příplatků. V Administraci pak máte možnost aktivace dalších měn.

Podpora cizích jazyků

Stejně jako měny můžete aktivovat i cizí jazyky a to nejen pro internetové stránky, ale také pro nutné DPF dokumenty. Díky této funkci budete mít k dispozici DPF dokumenty i v jazyce kterému rozumí zahraniční klient – takže mu můžete zaslat opis objednávky, zálohovou fakturu nebo daňový doklad přímo v jeho jazyku.

PDF dokumenty

Pro každou rezervaci se Vám automaticky vytváří hezké a moderní DPF dokumenty včetně následných dokumentů jako je zálohová faktura a daňový doklad.

Odesílání e-mailů prostřednictvím rezervačního systému

Díky emailovým šablonám a jejich editoru budete zasílat klientům hezké zprávy o stavu jejich rezervace přímo z administrace s přehledem kolikrát a kdy se daný email odeslal.

Vyzkoušejte zdarma

Náš rezervační systém již využívá

Firmy a penziony, které využívají náš systém pro správu ubytování

Funkce rezervačního systému Batia

Co všechno bude umět Váš rezervační systém a internetové stránky?

...jeden dokonalý systém pro Vaše ubytování...

Betria web system