Powered by Smartsupp

Platný ceník pro užívání systému Batia

Cena za využívání rezervačního a publikačního systému Batia se odvíjí od počtu pokojů a lze jej kompletně využívat za cenu od 290,- Kč měsíčně, kdy se jedná o pronájem celého objektu a v systému je takto provozován jako jeden společný kalendář obsazenosti (tudíž jako jeden pokoj případně apartmán). Součástí této ceny jsou také všechny publikační nástroje pro provoz internetových stránek a všechny funkce pro monitoring a všechny marketingové nástroje včetně funkcí propojení kalendářů s dalšími systémy jako je například Booking.com. Pokud pronajímáte více pokojů je každý následující pokoj, případně apartmán za příplatek 25,- Kč měsíčně.

Délka předplaceného období a využití otestování systému Batia ZDARMA

Platba za využívání publikačního a rezervačního systému Batia je vždy na 12 měsíců předem, s tím že každý z klientů má možnost plně vyzkoušet a otestovat systém Batia v testovacím provozu po dobu 30 dnů zdarma.

Možné příplatky a hodinový sazebník pro práci na míru

Stránky a zasílané e-maily mají v sobě Copyright odkazující na tyto stránky (www.batia.cz), pokud jej budete chtít nahradit za svůj vlastní, tak účtujeme 1000,- Kč ročně. Jedná se o naši propagaci a podpis u naší práce. Toto jediný přípatek, který systém Batia nabízí. V případě, že by jste chtěli po nás práci na míru, tak hodinová sazba programátora je 1500,- Kč a hodinová sazba grafika 1000,- Kč. Vzhledem k rozsáhlosti systému věříme, že tyto služby potřebovat nebudete.

Vyzkoušejte zdarma

Náš rezervační systém již využívá

Firmy a penziony, které využívají náš systém pro správu ubytování

Funkce rezervačního systému Batia

Co všechno bude umět Váš rezervační systém a internetové stránky?

...jeden dokonalý systém pro Vaše ubytování...

Betria web system