Powered by Smartsupp

Vaše rezervace ubytování budete mít krásně setříděné.

Součástí administračního rozhraní je přehledný výpis provedených rezervací. Tato část administrace Vám nabídne základní čtyři druhy výpisů rezervací od Vašich klientů.

Ve všech níže uvedených výpisech máte vždy možnost zobrazit kompletní detail rezervace, se všemi nutnými součástmi, které k rezervaci patří (mimo základní údaje o klientovi, jsou zobrazeny všechny nutné DPF dokumenty jako je rezervace, zálohová faktura, daňové doklady k dané rezervaci atd. Informace o rezervovaných pokojích, přistýlkách nebo příplatcích. Vše přehledně s možností editace.)

Typy výpisů rezervací

 1. Obsazenost pro konkrétní den

  Obsahuje přehled všech Vašich pokojů se zobrazením obsazenosti daného pokoje v daný den + informace o obsazenosti v následujících 19 dnech. Tímto výpisem získáte rychlý přehled o tom který pokoj, je od zvoleného dne dostupný a ve které dny. Kliknutím na obsazený den zobrazíte kompletní informace o rezervaci klienta.

 2. Příjezdy klientů

  Velmi užitečný výpis pro zjištění který klient přijede ve který den. Takto získáte informace o tom, který pokoj máte, na který termín přichystat pro ubytování. Případně rychle dohledat rezervaci pokud znáte termín příjezdu.

 3. Rezervace zadané v měsíci

  Tento přehled rezervací slouží k dohledání rezervací podle data jeho vzniku – zadání do systému. Při vstupu do sekce Rezervace - vstupujete přímo do tohoto výpisu a získáváte tak informaci o posledních provedených rezervacích. Zde by jste si měli zkontrolovat zda máte od klienta veškeré nutné informace.

 4. Rezervace vybraného pokoje

  Velmi užitečný výpis rezervací, kde velice svižně zjistíte, ve kterém pokoji byl kdo ubytován, případně kdy bude vybraný pokoj obsazen.

Vyzkoušejte zdarma

Náš rezervační systém již využívá

Firmy a penziony, které využívají náš systém pro správu ubytování

Funkce rezervačního systému Batia

Co všechno bude umět Váš rezervační systém a internetové stránky?

...jeden dokonalý systém pro Vaše ubytování...

Betria web system