Powered by Smartsupp

Editor responzivních šablon pro internetové stránky ubytování

Vzhled Vašich internetových stránek bude také jednou z věci, na kterou bude klient přihlížet při volbě online rezervace mezi značnou konkurencí ubytovacích zařízení.

Proto, aby jste měli vše v pořádku slouží vnitřní vyladěné jádro celého systému, které Vám zajistí hezkou, přehlednou a responzivní grafickou podobu Vaší prezentace. Máte možnost si vybrat z celé řady předdefinovaných šablon a případně si Vámi zvolenou grafickou šablonu jakkoli upravit. Editor šablon internetových stránek byl vytvořen tak, aby jste mohli s dětskou jednoduchostí vše nastavit podle sebe – editor byl opravdu testován s dětmi ve věku 10 let. Budete moci měnit barvy pozadí, textů, ikonek. Měnit typy písma, jejich velikosti, tučnost atd. Do stránek budete moci přidávat dekorace a nastavovat na jejich pozadí, textury, vzory a barevné přechody s možností aplikace filtrů jako je průhlednost, kontrast, inverze barev atd. Měnit odsazení jednotlivých prvků, jejich zarovnání, atd. U ikonek a piktogramů budete moci měnit jejich velikosti, barvy, zaoblení, průhlednosti, odsazení a změny při najetí myši.

Veškeré zásahy v editoru šablon se Vám automaticky ukládají a okamžitě promítají do Vaší prezentace – tudíž nemusíte mít strach s tím, že se Vám Vaše práce neuloží.

Archiv grafických šablon

Velkou výhodou je možnost si každou šablonu uložit do Archivu – díky tomu si můžete vytvořit šablony pro různé události nebo roční období – to znamená, že si vytvoříte například vánoční šablonu, tu uložíte a pak každý rok před Vánocemi si můžete během pár sekund přepnout vzhled celých stránek do vánoční atmosféry – po ukončení vánočního období zase vybrat jinou šablonu.

Textury a vzory pro editaci šablony stránek

Pro dozdobení grafických šablon můžete vložit vlastní textury, vzory a obrázky nebo využit uložené grafické prvky z „Batia uložiště“ kde je pro Vás nachystána celá řada textur, vzorů, dekoračních linek, pruhů atd.

Pokud budete chtít využít profesionálního grafika, tak mu můžete vytvořit v Administraci přístup (s omezenými právy pouze pro grafický editor) a ten Vám prezentaci vyladí.

Vyzkoušejte zdarma

Náš rezervační systém již využívá

Firmy a penziony, které využívají náš systém pro správu ubytování

Funkce rezervačního systému Batia

Co všechno bude umět Váš rezervační systém a internetové stránky?

...jeden dokonalý systém pro Vaše ubytování...

Betria web system