Powered by Smartsupp

Bezpečnost a zálohování dat rezervačního systému Batia

Díky tomu, že celý systém je online a dostupný na veřejné adrese bylo nutné věnovat maximální pozornost bezpečnosti celého systému proti prolomení hesel a útokům hackerů. Po přechodu z testovací verze na ostrou je celá prezentace i administrace dostupná pouze přes https:// s bezpečnostním SSL protokolem, který zabezpečuje šifrovaný přenos mezi zařízením klienta nebo administrátora a serverem, na kterém jsou uložena data.

Šifrování hesel

Veškerá hesla administrátorů pro přístup do systému jsou jednosměrně šifrována pokročilou technikou a nelze heslo kýmkoli zobrazit včetně vývojářů a administrátorů systému Batia. Z tohoto důvodu pokud zapomenete heslo, je nutné jej nově vygenerovat, protože ze systému nejde zjistit.

Černá listina

Proti prolomení serveru hackerem je neustále monitorován běh serverů a při podezřelých dotazích na server je daná IP adresa útočníka nebo skupina IP adres přesunuta do černé listiny. Mezi tyto podezřelé chování patří především strojové (počítačem řízené) dotazy na server.

Zálohování dat systému Batia

Záloha obsazenosti, rezervací klientů a dokladů probíhá každou půl hodinu pro každou prezentaci v ostrém provozu. Data internetové prezentace jako je obsah a vzhled internetových stránek probíhá jednou denně. Veškeré zálohy se ukládají na externí servery s tím, že tyto servery jsou umístěny mimo budovu, ve které je umístěn server s ostrou verzí systému, například pro případ požáru v budově.

Vyzkoušejte zdarma

Náš rezervační systém již využívá

Firmy a penziony, které využívají náš systém pro správu ubytování

Funkce rezervačního systému Batia

Co všechno bude umět Váš rezervační systém a internetové stránky?

...jeden dokonalý systém pro Vaše ubytování...

Betria web system